PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Rzęsy, które noszą gwiazdy

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy naturalnej, dzięki temu uzyskujemy naturalny i elegancki efekt podkręconych, wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, które chcą pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, których naturalne rzęsy są krótkie, cienkie i nie podkręcone oraz tych które cenią swój czas gdyż przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego porannego tuszowania. Niewątpliwą zaletą rzęs jest to, że są odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać, opalać się i uprawiać sport, dzięki temu nadają się na co dzień jak i na specjalne okazje.

Secret Lashes

W naszym salonie wykonujemy przedłużanie rzęs korzystając tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów firmy Secret Lashes. Secret Lashes jest wiodącą marką ofertującą materiały i szkolenia z zakresu przedłużania rzęs, wyróżniającą się wysoką jakością produktów i polecaną przez wiele zadowolonych kobiet na całym świecie. Ambasadorem marki jest znana modelka Joanna Krupa.

Jak wygląda zabieg

Zabieg wykonuje się w pozycji leżącej. Polega on na doklejeniu pojedynczej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej specjalnie dobranym klejem. Czas trwania zabiegu to od 1,5 do 2 godzin, jest on uzależniony od gęstości naszych naturalnych rzęs, im rzęsy gęściejsze tym zabieg będzie dłuższy.

Przygotowanie przed zabiegiem

W dniu zabiegu najlepiej nie malować rzęs gdyż demakijaż dodatkowo je natłuści i przyczepność się zmniejsza. Zabiegu nie wykonuje się jeśli występują stany zapalne oka, zapalenie spojówek i przerwanie ciągłości skory w okolicy oka. Przed zabiegiem należy wyjąc soczewki kontaktowe, które można założyć bezpośrednio po zabiegu.

Efekt i pielęgnacja po zabiegu

Po zabiegu oko nabiera wyrazistości i zalotnego spojrzenia. Oprawa oczu wygląda bardzo naturalnie. Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku ok. 6 tygodni, jednak trzeba pamiętać, że jest to czas wypadnięcia ostatniej doklejonej rzęsy. Naturalne rzęsy wypadają każdego dnia i jest to związane z ich naturalnym cyklem życia, który wynosi ok. 6 - 10 tygodni. Dlatego uzupełnienie rzęs powinno wykonać się po ok. 2 - 3 tygodniach. Po zabiegu należy unikać pocierania oczu. Demakijaż w domu wykonujemy beztłuszczowymi produktami i przeczesujemy je codziennie dołączoną do zabiegu szczoteczką.

Ceny przedłużania i zagęszczanie rzęs metodą 1:1:
Rzęsy syntetyczne Super Lash, pierwsza aplikacja: 150 zł
Rzęsy kaszmirowe, pierwsza aplikacja: 210 zł
Rzęsy z norek, pierwsza aplikacja: 600 zł

Ceny uzupełnienia rzęs metodą 1:1:
Rzęsy syntetyczne: 90 zł - 120 zł
Rzęsy kaszmirowe: 120 zł - 150 zł
Rzęsy z norek: od 300 zł

Zdjęcie rzęs: 40 zł