MANICURE

Piękne dłonie

Manicure

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody, stanowią wizytówkę i świadectwo kultury osobistej. Delikatna, jedwabista w dotyku skóra dłoni, dobrze utrzymane, gładkie, różowe paznokcie są marzeniem każdej kobiety dlatego w naszej Pracowni w pogoni za pięknem oferujemy manicure japoński, tradycyjny i hybrydowy.

Rodzaje zabiegów

Pracownia Wdzięku i Urody poleca następujące rodzaje Manicure:
· Manicure z malowaniem
· Manicure spa  przeznaczony jest dla dłoni suchych, szorstkich i podrażnionych. Zabieg ma na celu odświeżenie, nawilżenie i zregenerowanie dłoni.
· Manicure spa z malowaniem
· Manicure japoński – przeznaczony jest  dla osób, które nie mogą poradzić sobie ze zniszczonymi lub łamliwymi paznokciami. Jest to zabieg odpowiedni dla pań i panów, a nawet dzieci, ponieważ w żaden sposób nie farbuje płytki paznokcia, tylko wzmacnia i nadaje jej blask oraz wyjątkowo zdrowy wygląd. 
· Manicure hybrydowy – przeznaczony jest dla osób mających dość ciągłego malowania paznokci i lakierów odpryskujących już po jednym dniu. Manicure utrzymuje się długo na płytce paznokci i pozwala długotrwale cieszyć się swoim efektem.
· Malowanie paznokci
· Malowanie paznokci lakierem hybrydowym.

Najlepsze marki lakierów

Nasza Pracownia posługuje się lakierami oryginalnej marki OPI, oraz lakierami hybrydowymi nowej generacji OPI GEL COLOR. Do dyspozycji klientów posiadamy również lakiery hybrydowe marki Shellac.

OPI jest profesjonalną, istniejącą już 30 lat marką zajmującą się pielęgnacją stóp, dłoni i paznokci. Firma OPI wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie, jest głównym kreatorem w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp. W zasoby OPI wchodzi ponad 200 kolorów lakierów, które cechuje niesamowity połysk i odporność na ścieranie.

Shellac jest amerykańską marką dbającą o wygląd paznokci, zapewnia prawdziwą rewolucję w ich stylizacji. Lakiery marki Shellac w odróżnieniu od innych marek zapewniają trwałość w utrzymaniu lakieru na płytce paznokci nawet przez 2 tygodnie. Tego rodzaju lakiery stosowane są przy manicure hybrydowym, dzięki któremu paznokcie będą zdrowe, solidne i atrakcyjne. Bardzo bogata oraz zróżnicowana gama kolorystyczna pozwala na wybór odpowiedniego odcienia.