GENEO™

Złuszczenie, dotlenienie i dostarczenie składników rewitalizujących do skóry

Zabieg 3 w 1

Geneo Pracownia Wdzięku i Urody

geneO™ jest zabiegiem, który w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała receptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica. To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów w jak najkrótszym czasie.

Inspiracją do stworzenia geneO™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, geneO™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, podczas której tlen wysyłany jest do obszaru poddawanemu zabiegowi. Jednocześnie, geneO™ złuszcza skórę i powoduje jej intnesyne dokrwienie, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

geneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny 3 w 1 który w zaledwie 30 minut zapewnia uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych w tym samym czasie.
Potrójne działanie zabiegu jednocześnie:
· naturalnie i głęboko dotlenienia skórę
· złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka (efekt jest lepszy niż przy mikrodermabrazji)
· umożliwia skórze wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących.

Wybierz swój zabieg geneO™

Geneo Illuminate Balance Revive

W zależności od pożadanych efektów i potrzeb skóry zabieg geneO™ występuje w pięciu opcjach.
· Illuminate – rozświetlenie skóry
· Revive – AntiAge, odmłodzenie skóry
· Balance – wyciszenie przy skórach z problemami
· Hydrata – nawilżenie
· Detox – oczyszczenie

Nasze doświadczenie

Geneo innowacyjny zabieg kosmetyczny 3w1 Pracownia Wdzięku i Urody

Efekt geneO™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. GeneO™ inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, który polega na:
· wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry
· zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych
· zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.

Zabieg geneO™ nie wymaga rezygnacji z życia towarzyskiego, a wygląd skóry i odczucia są znakomite zaraz po jego przeprowadzeniu. Jeżeli masz w najbliższym czasie zaplanowaną imprezę, przyjdź na zabieg geneO™ dzień wcześniej, a efekt będzie dobrze widoczny w najważniejszym momencie. Zabieg geneO™ można wykonywać przez cały rok, także latem.

Zabieg geneO™ stwarza idealne środowisko do wchłaniania składników odżywczych także po zabiegu i dlatego łączenie geneO™ z zabiegami pielęgnacyjnym podczas jednej sesji zabiegowej potęguje ich pozytywne efekty.

Korzyści metody z zastosowania zabiegu geneO™:
· n
aturalne dotlenienie skóry
· maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w formułach pielęgnacyjnych
· odpowiedni dla każdego typu, karnacji skóry i wszystkich obszarów twarzy
· natychmiast po zabiegu można wrócić do codziennych czynności
· doskonałe efekty potwierdzone klinicznie
· krótki czas trwania zabiegu.

Zabieg Geneo został ogłoszony najlepszym zabiegiem w kategorii "Zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny" przez jury konkursu Prix de Beaute 2014.