USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia to ciemniejsze plamy na skórze. Powstają na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach oraz dłoniach. Przyczyną ich powstawania są różne, jednak najczęściej powstają w wyniku nadmiernej ekspozycji na działanie promieni słonecznych,  jako skutki uboczne stosowania niektórych leków, w wyniku braku równowagi hormonalnej w organizmie lub jako reakcja na substancje fotouczulające np. znajdujące się w perfumach. Przebarwienia pojawiają się też samoistnie z wiekiem. Przebarwienia mogą mieć postać pojedynczych lub kilku przypadkowych plam lub tworzyć wzór na skórze jak np. w przypadku melasmy. Przebarwienie powstaje w wyniku miejscowej koncentracji melaniny, barwnika odpowiadającego za kolor skóry. Przebarwienia nie powodują żadnych innych problemów poza czysto estetycznymi.

Na czym to polega

Laseroterapia jest obecnie najskuteczniejszą metodą usuwania przebarwień. Alma Rejuve Dye-VL skutecznie likwiduje przebarwienia emitując światło, które działa termicznie na komórki zawierające nadmiar barwnika i niszczy je. Światło selektywnie przenika przez zewnętrzne warstwy skóry nie powodując ich uszkodzeń, dzięki czemu zabieg nie jest inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg trwa kilkanaście minut. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie ciemnieje, by ulec stopniowemu złuszczeniu lub wchłonięciu przez nasz organizm. Oczekiwane rezultaty osiąga się po wykonaniu serii 4 do 6 powtórzeń w odstępie minimum 3 tygodni.

Dlaczego Alma Rejuve

Alma Lasers to uznany producent urządzeń laserowych do zabiegów medycyny estetycznej. Platforma Alma Rejuve Laser ofertuje szeroki zakres zabiegów na twarz takich jak usuwanie przebarwień, rumienia, redukcja zmian naczyniowych czy fotoodmładzanie. Zabiegi wykonywane urządzeniem Alma Rejuve Laser są bezpieczne i równocześnie bardzo skuteczne. Alma Rejuve Laser wyróżnia się też szybkością wykonania zabiegów i ich małą inwazyjnością umożliwiająca praktycznie natychmiastowy powrót do codziennych aktywności.

Przygotowanie do zabiegu

Laserowe usuwanie przebarwień wymaga przygotowania podobnego jak w przypadku innych zabiegów laserowych. W okresie 2 tygodni przed zabiegiem nie należy opalać się. Ponadto przeciwskazaniem do zabiegu jest przyjmowanie leków fotouczulających.

Po zabiegu

 

Chociaż sam zabieg nie jest inwazyjny i nie jest wymagana po nim rekonwalescencja, to bezpośrednio po jego wykonaniu należy przestrzegać zaleceń zapewniających bezpieczeństwo i skuteczność terapii. Kilka dni po zabiegu skóra może być czasowo podrażniona i bardziej wrażliwa. W tym okresie należy pielęgnować ją w odpowiedni sposób kosmetykami łagodzącymi oraz nawilżającymi. W okresie 4 tygodniu po zabiegu należy unikać słońca i opalania oraz stosować krem z filtrem ochronnym SPF 50. Należy unikać także wysokiej temperatury i wilgotności np. pod przysznicem lub w saunie. W tym okresie nie można też stosować peelingów, innych zabiegów laserowych, mikronakłuwania oraz innych zabiegów kosmetycznych i estetycznych w miejscach poddanych terapii.

Efekty zabiegu

 

Światło lasera Dye VL oddziałuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu Dye VL jest skuteczny w usuwaniu przebarwień i wyrównywanie kolorytu skóry oraz zamykanie mniejszych naczynek. Pełny efekt pojedynczego zabiegu jest widoczny kilka tygodni po jego wykonaniu. Całkowite usunięcie przebarwień wymaga przeprowadzenia serii zabiegów, która najczęściej wynosi od 4 do 6 zabiegów. 

Cennik

 

Laserowe usuwanie przebarwień
Pojedyncze zabiegi:

Cała twarz  650 zł
Szyja  400 zł
Dekolt  400 zł
Policzki  400 zł
Czoło  350 zł
Broda  350 zł
Nos  300 zł
Dłonie  350 zł
Pojedyncze przebarwienie  150 zł

 

Laserowe usuwanie przebarwień
PROMOCJA Pakiety 4 zabiegów:

Cała twarz 2340 zł 1755 zł
Szyja 1440 zł 1080 zł
Dekolt 1440 zł 1080 zł
Policzki 1440 zł 1080 zł
Czoło 1260 zł  945 zł
Broda 1260 zł  945 zł
Nos 1080 zł  810 zł
Dłonie 1260 zł  945 zł
Pojedyncze przebarwienie  540 zł  405 zł

 

Wykupione pakiety zabiegów i zabiegi opłacane z góry nie podlegają zwrotowi.