ONDA

Rewolucyjne Coolwaves w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową

Odkryj nowy wymiar wygładzenia, wyszczuplenia i ujędrnienia, dzięki rewolucyjnej technologii Coolwaves! Technologia wykorzystuje specjalne mikrofale zachowując pełen komfort pacjenta, gwarantując bezbolesne zabiegi. Efekty widocznej już po pierwszym zabiegu. Jeśli marzysz o smuklejszej sylwetce, a nie masz czasu na długie sesje zabiegowe, nie chcesz też długiej rekonwalescencji po zabiegu, to właśnie ONDA jest zabiegiem dla ciebie.

Na czym to polega

ONDA jest pierwszych urządzeniem wykorzystującym mikrofale Coolwaves™. Mikrofale działają selektywnie na tkankę tłuszczową i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. ONDA działa także na cellulit i poprawia jędrność skóry. Częstotliwość tych mikrofal jest całkowicie bezpieczna, podczas zabiegu wynosi ona 2,45 GHz i dzięki temu działa na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Dodatkowo głowice są wyposażone w system chłodzenia kontaktowego, sprawiając, że zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem. Zabieg ONDA trwa od 20 do 40 minut. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W zależności o wielkości problemu zabieg można powtórzyć do maksymalnie 4 zabiegów w serii.

Dlaczego ONDA?

ONDA to całkowicie nowa technologia, a nie ulepszenie już istniejących technologii. Producentem urządzenia ONDA jest włoska firma DEKA. Premiera technologii i zabiegu miała miejsce w kwietniu 2019 roku. Technologia ONDA jako pierwsza ofertuje usunięcie tkanki tłuszczowej równocześnie gwarantując szybkość, bezbolesności i brak konieczności rekonwalescencji. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe są niszczone co odróżnia zabieg ONDA od innych technologii, które często tylko zmniejszają ich obojętność. ONDA zapewnia równomierne oddziaływanie na tkankę poddaną zabiegowi i łagodne przejście pomiędzy obszarem zabiegowym i jego otoczeniem, dzięki czemu nie ma ryzyka powstawania nierówności, lub skokowej zmiany objętości tkanki, które często towarzyszyły zabiegom starszej generacji.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Wskazane jest aby przed zabiegiem nawadniać organizm pijąc odpowiednią ilość wody. W miejscu, na którym ma być wykonany zabieg nie należy stosować kremów lub balsamów nawilżających na tydzień przez zabiegiem.

Po zabiegu

Podczas zabiegu rozbite zostają komórki tłuszczowe adipocyty i zostaje uwolniony znajdujący się w nich tłuszcz. Organizm musi to w naturalny sposób przetworzyć. Aby w tym pomóc zalecane jest zastosowanie diety redukcyjnej i obniżonej zawartości kalorii i tłuszczu w okresie 3 dni po zabiegu. Zalecane jest także picie większej ilości wody co sprzyja usunięciu z organizmu produktów przemiany materii. Pomocne w usunięciu z organizmu uwolnionego tłuszczu są też zabieg działające mechanicznie na tkankę, takie jak Endermologia, Icoone lub Storz D-Actor. Dla przyśpieszenia i zwiększenia efektów można je stosować bezpośrednio po zabiegu i w okresie do 2 tygodni po.  

Efekty zabiegu

Już jeden zabieg ONDA przynosi widoczne efekty. Podczas jednej wizyty można wykonać zabieg na jedną dużą lub dwie małe partię. Zabieg na kolejne partię można wykonać po 3 dniach, a ponowny zabieg po 2 – 3 tygodniach. Maksymalna możliwa do wykonania seria to 6 zabiegów.

Cennik

Małe partie (brzuch, pośladki, ramiona, powierzchnia do 225 cm2)
Pojedynczy zabieg 600 zł

Duże partie (brzuch + boczki, uda przód lub tył lub wewnątrz lub bryczes, pow. do 450 cm2)
Pojedynczy zabieg 1000 zł

Pakiety zabiegów:
Mała partia pakiet 2 zabiegów 1000 zł
Duża partia pakiet 2 zabiegów 1800 zł
Mała partia pakiet 4 zabiegów 1800 zł
Duża partia pakiet 4 zabiegów 3200 zł