MAXIMUS

Wyrzeźbi Twoje ciało, ujędrni Twoją skórę

Maximus jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii: trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Efektem tego jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.

Jak działa Maximus?

Urządzenie Maximus TriLipo działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt „ściskania” powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki.

Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

Przebieg zabiegu

Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą zgodnie ze schematem dopasowanym do poszczególnych części ciała czy twarzy. Przed rozpoczęciem zabiegu, na obszar zabiegowy nakładana jest gliceryna. Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania. Ta  „gimnastyka” mięśni wspomaga modelowanie kształtów ciała i owalu twarzy. Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia, trwają od 30 do 40 minut. Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 6 – 8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia w zależności od obszaru.

Zabiegi na twarz i szyję

Zabiegi Maximus skutecznie redukują bruzdy wargowo-nowosowe, zamarszczki wokół ust i oczu oraz modelują owal twarzy.

Z wiekiem owal twarzy zaczyna się zmieniać, kształt policzków staje się coraz mniej wyraźny. Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy, emitująca jednocześnie falę radiową oraz aktywująca do pracy mięśnie, dosłownie modeluje twarz. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoje policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta. Widoczna też będzie redukcja bruzd wargowo-nosowych.

Do precyzyjnej pracy na obszarach wokół ust i oczu przeznaczona jest bardzo mała głowica emitująca falę radiową. Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą. Działając podniesioną temperaturą na włókna kolagenowe, skraca je do pierwotnej długości. Jest to działanie natychmiastowe widoczne na skórze jako spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu.

Efekty zabiegu na twarz i szyję:
· wyraźna redukcja zmarszczek
· poprawa owalu twarzy
· poprawa napięcia skóry
· lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni
· detoksykacja i drenaż limfatyczny
· poprawa krążenia krwi i dotlenienie
· likwidacja "chomików"

Zabiegi na ciało

Nasze ciało z wiekiem, po wielu dietach czy po ciąży traci swoja jędrność a nagromadzony tłuszcz powoduje niestetyczny wygląd naszego ciała. Przedramiona stają się wiotkie a posladki opadniete.

Głowica przeznaczona na ciało, emituje falę radiową oraz aktywujuje do pracy mięśnie, dosłownie modeluje ciało . Technologia Trilipo RF rozgrzewa komórki tłuszczowe upłynniając ich zawartość. Jednocześnie  mechaniczna aktywacja mieśni powoduje drenaż limfatyczny, który pomaga opróżnić płynną zawartość komórek tłuszczowych. Efektem zabiegu jest utrata centymetrów w obwodzie oraz wymodelowanie sylwetki. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest różnica. 

Efekty zabiegu na ciało:
· redukcja tkanki tłuszczowej
· redukcja cellulitu
· nieinwazyjne modelowanie sylwetki
· detoksykacja i drenaż limfatyczny
· natychmiastowe podniesienie pośladków
· napięcie skóry
· tonizacja mięśni
· redukcja rozstępów

Zabieg na twarz:
Czas trwania: 30 - 40 minut
Cena pojedynczego zabiegu: 500 zł
Cena pakietu 5 zabiegów: 1999 zł

Zabieg na ciało:
Czas trwania: 30 - 40 minut
Cena pojedynczego zabiegu: 500 zł 
Cena pakietu 5 zabiegów: 1999 zł

Zabiegi może wykonywać tylko osoba która ukończyła szkolenie i posiadaja certyfikat.