REVITALASH

RevitaLash® jest światowym liderem produkcji kosmetyków do stymulacji wzrostu rzęs, brwi i włosów. Histora marki rozpoczyna się w 2006 roku, kiedy doktor Michel Brinkenhoff stworzył w 2006 pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash®.

Dzisiaj mamy przyjemność oferować pełen zakres kosmetyków RevitaLash®. 

Informację o kosmetykach nie prezentowanych na stronie udzielamy bezpośrednio w salonie.
Zapraszamy.

RevitaLash® Advanced

Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi

RevitaLash® Advanced - Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash®Advanced. RevitaLash®Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji .

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

Pojemność 2 ml - cena 250 zł.
Pojemność 3,5 ml - cena 330 zł.

 

RevitaBrow® Advanced

Poprawa wyglądu brwi

RevitaBrow® Advanced spektakularnie POPRAWIA WYGLĄD BRWI, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze. Odżywka ma te same składniki aktywne, co RevitaLash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa. RevitaBrow ADVANCED pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia.

RevitaBrow® ADVANCED polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.

Pojemność 3 ml.
Cena 270 zł.

  

Hair by RevitaLash® Advanced

Odżywka stymulująca wzrost włosów

Hair od RevitaLash® to odżywka w piance do włosów, która wzmacnia i pogrubia włosy, dzięki niej stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt wzmacnia kruche i żadkie włosy oraz w ciągu kilku tygodni pobudza je do wzrostu. Dodatkowo dzięki odżywce włosy stają się grubsze i zwiększa się ich objętość. Produkt sprawdzony dermatologicznie, nie uczula i nie zawiera substancji drażniących. Nie wymaga spłukiwania, do codziennego stosowania. Nie testowany na zwierzętach. 

Składniki: Ginko Biloba, żeń-szeń, Pigowiec Japoński, białka pszenne.

Pojemność 46 ml.
Cena 450 zł.

Hi-Def Tinted Brow Gel

Wielozadaniowy stylizująco-koloryzujący żel do brwi

DIBI MESO PERFECTION

Żel do brwi o wielokierunkowym działaniu, formuje i usztywnia brwi, pomaga kształtować wygląd i kondycję brwi, dając natychmiastowe i wyjątkowe rezultaty.

Pomaga opanować niesforne brwi. Modeluje ich kształt, pozwalając uzyskać lepszy, pełniejszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Uwydatnia naturalne piękno Twoich brwi, wypełniając miejsca, gdzie widoczny jest brak, uszkodzenie lub rozrzedzenie włosków. Odżywia i chroni brwi przed nadmierną łamliwością.

Kluczowe zalety produktu to:
· unikalny aplikator z podwójną końcówką - szczoteczka modelującą i grzebyk na jednym końcu oraz cylindryczna szczoteczka na drugim końcu;
· półprzezroczysta mineralna konsystencja żelu pogłębia naturalny kolor brwi;
· wodoodporna i trwała formuła zapewniają piękno i pewny efekt przez cały dzień.

Pojemność: 7,4 ml.
Cena: 80 zł.

RevitaLash® Volumizing Mascara

Innowacyjny, czarny tusz do rzęs

Maskara RevitaLash Volumizing została stworzona z myślą o metamorfozie wyglądu Twoich rzęs. Unikalny skład produktu oraz zaprojektowana do niej specjalna szczoteczka maksymalizują wygląd Twoich rzęs, sprawiają że stają się one wydłużone, bardzo gęste oraz zyskują głęboką, ciemną barwę. Maskara RevitaLash jest bardzo wydajna, trwała i wygodna w użytkowaniu. Wysokiej jakości składniki zawarte w produkcie łagodnie pielęgnują Twoje rzęsy i nie powodują ich sklejania. Twoje rzęsy będą wyglądać pełnie i kusząco jak nigdy dotą.

Pojemność: 7,39 ml.
Cena: 70 zł.