DEPILACJA LASEROWA

Najnowsza generacja laserów do depilacji

Depilacja laserowa Primelase Rzeszów

Jako jedyny salon w Rzeszowie oferujemy do Waszego wyboru dwa najnowocześniejsze lasery do depilacji: uznany i sprawdzony laser Primelase 755nm oraz najnowszy i rewolucyjny Thunder MT.

Thunder to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie depilacji laserowej, rewolucyjny laser, które zapewnia niespotykane połączenie skuteczności, bezpieczeństwa przy równoczesnym zapewnieniu bezbolesnych zabiegów. Thunder MT wykorzystuje dwie wiązki laserowe o długości fali 755nm i 1064nm. Thunder MT nie ma ograniczeń starszych laserów, jest skuteczny zarówno dla jasnych jak i ciemnych włosów oraz wszystkich kolorów skóry. Jesteśmy dumni, że jako jeden z pierwszych salonów w Polsce wprowadziliśmy go do naszej oferty.

Primelase to medyczny laser diodowy o długości fali 755 nm. W stosunku do tradycyjnych laserów diodowych Primelase posiada ulepszone parametry, dzięki czemu skutecznie depiluje także jasne włosy. Primelase to:
· Skuteczny zarówno do jasnych jak i ciemnych włosów
· Praktycznie bezbolesny
· Laser diodowy o długości fali 755 nm

Na czym polega depilacja laserowa

Depilacja laserowa pach Rzeszów

Depilacja laserowa polega na wykorzystaniu energii światła lasera do uszkodzenia mieszka włosowego i komórek macierzystych odpowiadających za powstanie nowego włosa. W skórze poddanej zabiegowi energia świetlna zostaje zamieniona w energię cieplną. Ciepło dociera po włosie do mieszka włosowego i macierzy włosa, przegrzewa je, a tym samym niszczy uniemożliwiając ponowne wytworzenie włosa. Włos, który znajduje się w mieszku włosowym zostaje odłączony od cebulki włosa, a następnie w ciągu jednego do dwóch tygodni wypada w naturalny sposób.

Nie wszystkie włosy na ludzkiej skórze rosną równocześnie. Tylko część z nich znajduje się w fazie wzrostu (Anagen) i na nie właśnie działa światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" (Telogen) lub fazie „przejściowej” (Katagen), które w zależności od obszaru ciała trwają kliku tygodni do kliku miesięcy. Po tym okresie zaczyna ponowny etap wzrostu włosów. Z tego powodu depilacja laserowa musi być powtarzana minimum cztery razy, aby efekt ich był zadowalający.

Depilacja laserowa Thunder MT

Depilacja laserem Rzeszów

Laser Thunder można opisać tylko w kategoriach NAJ: najnowszy, najszybszy i najmocniejszy wśród laserów do epilacji. Thunder wykorzystuje dwie długości fali 755 nm i lasera neodymowo–yagowego o długości fali 1064 nm. Dzięki innowacyjnemy trybowi pracy MIX Thunder MT równocześnie wysyła obie wiązki światła laserowego i niszczy nie tylko macierz włosa ale także naczynie krwionośne odpowiedzialne za odżywanie włosa. Sumaryczna moc obu wiązek lasera 6000 W umożliwia generowanie krótkich i intensywnych impulsów laserowych. Laser jest wyposażony w specjalny system chłodzenia wykorzystujący nawiew zimnego powietrza, a głowica laserowa posiada skaner OPTISCAN TH aplikujący energię lasera na dużych obszarach zabiegowych.  Dzięki zastosowaniu wymienionych powyżej rozwiązań zabieg depilacji laserowej Thunder jest szybki, bezpieczny, skuteczny i najczęściej całkowicie bezbolesny. Thunder MT to najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób, umożliwiające bezkompromisowe usuwanie włosów, przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu komfortu i bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa Primelase

Depilacja laserem Rzeszów

Do tej pory lasery diodowe emitowały światło tylko długości fali ok. 810 nm. W praktyce ta długość fali świetlnej nie była wystarczającą dla depilacji jasnych włosów.

Laser diodowy Primelase emituje fale o długości 755 nm, co zwiększa jego sprawność usuwania włosów u osób o fototypie skóry I, II lub III, posiadających brązowe lub jasne włosy. Taki typ urody jest najpopularniejszy w Polsce i dlatego jest to najlepszy laser do depilacji dla nas. Wzrost skuteczności jest spowodowany większą absorbcją światła od długości fali 755 nm przez melaninę zawartą we włosie. Absorbcja światła o długości fali 755 nm jest większa o 33% niż w przypadku fali o długości 810 nm. Jako pierwsi i jedyni w Rzeszowie wykonujemy zabiegi depilacji laserem o długości fali 755 nm.

Skuteczność depilacji zależy również od gęstość energii i czas trwania impulsu, które wynikają z maksymalnej mocy matrycy diodowej. Im większa moc, tym krótszy impuls świetlny generuje urządzenie. Jest to szczególnie ważne dla jasnych i cienkich włosów, dla których ze względu na ryzyko oparzeń skóry (zawartość melaniny w włosach i skórze jest na podobnym poziomie) czas trwania impulsu musi być krótki. Laser Primelase posiada moc 4800 W i jest najmocniejszym laserem diodowym do depilacji. Dla porównania popularne lasery osiągają znacznie mniejsze moce: Lightsheer 2300 W, Vectus 3000 W.

Primelase posiada głowicę zabiegową o rozmiarze 20x9 mm i potrafi pracować z szybkością 3 Hz, czyli generując nawet 3 impulsy w ciągu jednej sekundy. Pozwala to na bardzo szybkie wykonywanie zabiegów depilacji. Przykładowo depilacja pach zajmuje ok. 2 minuty, a łydek ok. 15 minut. Głowica zabiegowa posiada wydajny system chłodzenia zapewniający jej temperaturę poniżej 6˚C podczas całego zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu

Depilacja Laserowa Rzeszów

Depilacja laserowa jest zabiegiem szybkim i bezpiecznym, ale aby ją wykonać skóra i włosy powinny spełniać kilka warunków. Na dwa tygodnie przez zabiegiem nie należy opalać partii ciałą, które będziemy poddawać depilacji. Ograniczenie dotyczy to zarówno opalania na słońcu jak i w solarium.  Włosy w miejscu depilacji laserowej nie powinny być poddawane depilacji woskiem lub pensetą w okresie 10 dni przed zabiegiem.  Przeciwwskazaniem do zabiegu jest zażywanie leków lub środków światłouczulających, nowotwory i podatność na powstawanie bliznowców.

Do zabiegu depilacji laserowej należy się przygotować. Dzień przed, lub w dniu zabiegu należy ogolić włosy zwykłą maszynką do golenia. Należy uważać, aby depilowane powierzchnie nie były podrażnione lub skaleczone.

Po zabiegu

Depilacja laserowa jest zabiegiem bezpiecznym i nie powoduje żadnych niebezpiecznych następst. W niektórych przypadkach bezpośrednio po zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie skóry, które znika w ciągu kilku godzin po zabiegu. W tym okresie nie należy stosować w miejscu depilacji agresywnych kosmetyków oraz korzystać sauny lub gorących kąpieli. Po wykonanym zabiegu należy bezwzględnie unikać opalania depilowanych partii ciała przez okres dwóch tygodni. Ograniczenie to dotyczy zarówno bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne jak i opalania w solarium. Dodatkowo w celu lepszej ochrony przed światłem słonecznym można stosować odpowiednie kremy z filtrem przeciwsłonecznym.  

Nasze doświadczenie

Depilacja laserowa laserowe usuwanie owłosienia Rzeszów

W Pracowni Wdzięku i Urody wykonujemy zabiegi depilacji laserowej nieprzerwanie od 2012 roku.
Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie dotyczące samego zabiegu depilacji laserowej jak też pracy z różnymi typami laserów do depilacji.
Obecnie proponujemy zabieg wykonywany najnowocześniejszym laserem Primelase, który jest przełomowy i oferuje niespotykaną dotychczas skuteczność i komfort zabiegu.   

Depilacja Laserowa efekty zabiegu


Depilacja laserem diodowym jest zabiegiem trwałym, tj. raz usunięte włosy już nie odrosną. Dla uzyskania pełnego efektu należy wykonać serię zabiegów, a odstęp między kolejnymi zabiegami powinien wynosić od 4 do 8 tygodni. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu.
Zaletą zabiegów depilacji laserowej Primelase jest to, że są skuteczne i szybkie, zapewniając równocześnie najwyższą skuteczność usuwania owłosienia. Potwierdzają to pozytywne opinie klientów korzystających z tego zabiegu.

Cennik zabiegów depilacji laserowej:
Thunder
ceny pojednynczych zabiegów:

wąsik, broda, baczki, biała linia 260 zł
pachy, bikini, przedramiona, ramiona 320 zł
bikini głębokie, łydki, brzuch, pośladki 390 zł
uda, plecy, bikini brazylijskie 470 zł

Thunder ceny zabiegów na drugą i kolejną partię:

wąsik, broda, baczki, biała linia 235 zł
pachy, bikini, przedramiona, ramiona 285 zł
bikini głębokie, łydki, brzuch, pośladki 345 zł
uda, plecy, bikini brazylijskie 405 zł

 * Ceny obowiązują dla zabiegów na drugą i następne partię wykonane podczas jednej wizyty u jednej osoby.

Dopłata do zabiegi wykonych głowicą SPOT:
· mini i mała partia: 50 zł od każdej partii
· średnia i duża partia: 100 zł od każdej partii

Thunder ceny pakietów 4 zabiegi na jedną partię:

wąsik, broda, baczki, biała linia 820 zł
pachy, bikini, przedramiona, ramiona 1020 zł
bikini głębokie, łydki, brzuch, pośladki 1240 zł
uda, plecy, bikini brazylijskie 1500 zł

Primelase ceny pojednynczych zabiegów:

wąsik, broda, baczki, biała linia 150 zł
pachy, bikini, przedramiona, ramiona 200 zł
bikini głębokie, łydki, brzuch, pośladki 250 zł
uda, plecy, bikini brazylijskie 300 zł

Primelase ceny zabiegów na drugą i kolejną partię:

wąsik, broda, baczki, biała linia 125 zł
pachy, bikini, przedramiona, ramiona 165 zł
bikini głębokie, łydki, brzuch, pośladki 205 zł
uda, plecy, bikini brazylijskie 245 zł

Primelase ceny pakietów 4 zabiegi na jedną partię:

wąsik, broda, baczki, biała linia 510 zł
pachy, bikini, przedramiona, ramiona 680 zł
bikini głębokie, łydki, brzuch, pośladki 850 zł
uda, plecy, bikini brazylijskie 1020 zł

Próba laserowa (za jedną partię) 50 zł

* Ceny obowiązują dla zabiegów na drugą i następne partię wykonane podczas jednej wizyty u jednej osoby, jednym laserem.

Wykupione pakiety zabiegów i zabiegi opłacane z góry nie podlegają zwrotowi.