VITAL INJECTOR 2

Rewolucja w mezoterapii

MEZOTERAPIA IGŁOWA VITAL INJECTOR 2

Nowa metoda aplikowania substancji odżywczych, nawilżajacych oraz stymulatorów tkankowych za pomocą dedykowanego urządzenia Vital Injector 2 to niecodzienne połączenie technologi, precyzji i niesamowitych efektów. Bez bólu, bez siniaków.

Vital Injector 2 posiada jednorazowy kartridż zabiegowy z 5 igłami, za pomocą których substancje aktywne wprowadzane są do skóry, a system Vacum zabezpiecza skórę przed uszkodzeniami. Dzięki temu innowacyjny Vital Injector 2 umożliwia wykonanie zabiegu mezoterapii bez dotychczas występujących efektów ubocznych tj. bez siniaków i krwiaków, bez grudek i depozytów preparatu w skórze i bez bólu. 

Wieloigłowa mezoterapia próżniowa

Vital Injector 2 jest najnowszym urządzenie do mezoterapii igłowej. Mezoterapia Vital Injector 2 polega na podaniu substancji czynnych bezpośrednio do skóry za pośrednictwem igieł. Podczas zabiegu możemy podać różne koktajle nawilżające, odżywcze, stymulatory tkankowe lub kolagen. Zabieg wykonujemy specjalnym pistoletem, który automatycznie steruje pracą igieł i podawaniem preparatu. 

Mezoterapia Vital Injector 2

Vital Injector 2 wyposażony jest w wieloigłowy próżniowy system iniekcji, który zapewnia precyzyjne podanie preparatu w równych odległościach, dokładnie na wymaganą głębokości oraz w precyzyjnie określonej ilości. Podczas zabiegu następuje uszkodzenie skóry w ilości od 1000 do 2000 punktów. Dzięki temu oprócz działania koktajlu dodatkowo zostaje pobudzony proces regeneracji skóry co powoduje o wiele lepsze efekty niż w porównaniu do tradycyjnej mezoterapii  igłowej. 

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w blokadę przepływu zwrotnego zapobiegające cofaniu się płynów podczas iniekcji. 

Zastosowanie kartridża z 5 igłami zapewnia szybkie i komfortowe wykonanie zabiegu. Dzięki temu jesteśmy w stanie skrócić czas zabiegu równocześnie zwiększając ilość punktów podania preparatu oraz zapewniając ich równomierny rozkład. Podciśnieniowy system Vacum zapewnia odciągniecie skóry od znajdujących się poniżej wrażliwych naczyń krwionośnych i nerwów. Zabezpiecza to skórę przed wystąpieniem siniaków i uszkodzeń skóry oraz minimalizuje odczucia podczas zabiegu.

Klasyczny zabieg mezoterapii wykonywany jest manualnie przy pomocy strzykawki i igły. Takie rozwiązanie, pomimo fachowości osoby wykonujące zabieg powoduje szereg ryzyk związanych ze zmienną ilością i głębokością podawania preparatu, takich jak zwiększona bolesność, występowanie siniaków i wybroczyn lub powstawanie nadmiarowych depozytów środka użytego do zabiegu. Zabieg Vital Injector 2 pozwala wykonać mezoterapię i równocześnie uniknąć niechcianych skutków ubocznych.

Przygotowanie do zabiegu

ZABIEG MEZOTERAPIA IGŁOWA VITAL INJECTOR 2

Przed zabiegiem nie należy opalać skóry, należy też odstawić preparaty rozrzedzające krew lub podnoszące ciśnienie krwi. W dniu poprzedzających zabieg i w dniu zabiegu nie należy spożywać alkoholu. W dniu zabiegu nie należy spożywać kawy. 

Po zabiegu

Po zabiegu mezoterapii wieloigłowej skóra może być podrażniona. Dobrze aby bezpośrednio po zabiegu złagodzić podrażnienia stosując maskę łagodzącą lub naświetlanie lampą LED. Bezpośrednio po zabiegu aplikujemy na skórę krem (ochronny / łagodzący). Przez 12 godzin po wykonaniu zabiegu nie jest wskazanie mycie skóry lub stosowanie innych kosmetyków lub preparatów na skórę. W tym okresie nie należy też stosować makijażu. Po 12 godzinach skórę można umyć i zastosować krem łagodzący.

Nasze doświadczenie 

Już pierwszy zabieg mezoterapii daje widoczne efekty. Pełnym rozwiązaniem jest przeprowadzenie serii co najmniej 3 zabiegów mezoterapii w odstępach 2 – 3 tygodni.  Zaleca się powtarzanie serii mezoterapii raz na 6 miesięcy. Podczas  zabiegów wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku koktajle i stymulatory.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu Vital injector 2 są widoczne od razu. Skóra jest pełniejsza, napięta, sprężysta. Przez pierwsze dwie doby po zabiegu może występować zaczerwienienie skóry, które stopniowo znika. Z czasem skóra  staje się napięta i uzyskuje zdrowy koloryt. Pełne efekty zabiegu pojawiają się po 2-3 tygodniach. 

Cenny zabiegów VITAL INJECTOR 2:

Koktail 650 zł
Kwas hyaluronowy 780 zł
Stymulator tkankowy 870 zł
Kolagen Nithya 1200 zł

Ceny za jeden obszar: twarz, szyję, dekolt lub dłonie.