KLAPP Power Effect

Regeneracja Skóry

KLAPP POWER EFFECT to zabieg o działaniu silnie regenerująco i stymulująco skórę do odnowy. Najwyższe możliwe w kosmetyce stężenie witaminy A wpływa na syntezę kolagenu oraz wpływa korzystnie na mechanizmy naprawcze skóry.

Twoja skóra potrzebuje silnej stymulacji, dlatego sięgnij po życiodajną witaminę A o niespotykanej dotąd sile działania regenerująco–stymulującego. Efektem 45-minutowej pielęgnacji jest skóra, która w widoczny sposób nabiera elastyczności, świeżości i młodzieńczego blasku.

Użyty w preparatach firmy KLAPP retinol stał się tu szczególnie przydatny. Kosmetyki z serii A Classic zawierają najskuteczniejsze, ze znanych na dzień dzisiejszy, substancje aktywne. Efektem jest skóra, która w widoczny sposób nabiera elastyczności i świeżości.

Wskazania do zabiegu:
· skóra dojrzała,
· skóra zniszczona,
· skóra zmaczona, wymagająca i zrogowaciała,
· skóra z widocznymi zmarszczkami. 

Zabieg zawiera ampułkę z serum oraz maskę.

Vitamin A plus Retinol - ampułka z witaminą A.
Ampułki przeznaczone do skóry wymagającej, zestresowanej i zmęczonej. Retinol wspomaga proces regeneracji skóry, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i tworzeniu się zmarszczek. Aktywuje syntezę kolagenu, wzmacnia skórę narażoną na destrukcyjne działanie promieni UV. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego cera staje się nawilżona, sprężysta i świeża.
Vitamin A plus Retinol- substancje aktywne: retinol, panthenol, kwas hialuronowy.

Effect Mask - maska z witaminą A.
Lekka, odświeżająco - chłodząca maska o żelowej konsystencji. Doskonale i momentalnie poprawia nawilżenie skóry wymagającej, zestresowanej i zmęczonej. Ma działanie wygładzające i ujędrniające. Skóra wygląda świeżo i sprężyście- nabiera witalności. 
Effect Mask- substancje czynne: witamina A-palmitat, witaminy E i F, liposomy, kwas hialuronowy, aloes, beta- karoten.

Efekty zabiegu:
· odżywienie,
· poprawa nawilżenia,
· poprawa jędrności i owalu twarzy,
· spłycenie zmarszczek,
· wspomaganie regeneracji.

Cena zabiegu KLAPP POWER EFFECT wynosi 180 zł.