DEPILACJA KLASYCZNA

Gładka skóra

Pracownia Wdzięku i Urody oferuje pełen zakres klasycznych depilacji wykonywanych woskiem.

Depilujemy: bikini, uda, łydki, pachy, ręce i wąsik.

Do depilacji używamy najlepszych wosków marki Depileve.

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, co daje im doskonałą przyczepność i lepkość. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.

Przygotowanie do zabiegu depilacji  woskiem bikini.
Włosy poddane zabiegowi muszą mieć odpowiednią długość, nie mogą być ani zbyt długie ani zbyt krótkie, powinny mieć minimum 0,5 cm i nie dłuższe niż 1,2 cm. Jeśli są zbyt długie należy je przyciąć przed zabiegiem, a jeśli są za krótkie to należy je zapuścić (od momentu zgolenia maszynką zapuszczać ok. 2 tyg.). 

Przebieg zabiegu depilacji woskiem.
Przed zabiegiem klientka otrzymuje do przebrania jednorazową bieliznę.
Przed przystąpieniem do zabiegu oczyszczamy i odświeżamy skórę specjalnym preparatem, który umożliwia lepsze przyleganie wosku i tym samym skuteczniejsze usuwanie włosów. Na tak przygotowaną skórę nakładamy wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, następnie nakładamy specjalny pasek fizelinowy, który jest zrywany zdecydowanym ruchem w przeciwnym kierunku. Zrywanie jest niestety bolesne - stopień bólu zależy od wrażliwości osobniczej. Kończymy zabieg aplikując preparaty, które zapobiegają odrastaniu włosów, usuwają pozostałości wosku, nawilżają, działają przeciwzapalnie.