DEPILACJA LASEROWA

Trwałe usuwanie owłosienia

Gładka skóra już na zawsze

Wyobraź sobie idealnie gładką skórę już na zawsze. Zapomnij o wrastających włoskach, bolesnej depilacji woskiem i skaleczeniach przy pośpiesznym goleniu. Teraz, dzięki innowacyjnemu zabiegowi GEM-IPL szybko i bezboleśnie rozprawisz się z niechcianym owłosieniem.

GEM-IPL jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. GEM-IPL to innowacyjna i opatentowana technologia, która pozwala na dostarczenie energii do zaplanowanego miejsca. Podczas używania aparatów typu IPL większość energii jest rozpraszana przez zewnętrzne warstwy naskórka. Technologia GEM-IPL koncentruje energię światła w geometrycznej płaszczyźnie pod warstwą naskórka. Ta precyzyjna metoda pozwala na selektywne usuwanie np. mieszków włosowych, przebarwień pigmentacyjnych, uszkodzonych naczyniek czy zmian trądzikowych. Wszystkie procedury podczas zabiegu są wykonywane z najwyższą efektywnością i komfortowo dla pacjenta.

GEM-IPL jest metodą absolutnie bezpieczną. GEM-IPL jest urządzeniem medycznym. Bezpieczeństwo zabiegu gwarantują certyfikaty: europejskie (CFS, Med CE) i amerykański (FDA).

Na czym to polega

Fotoepilacja (fotodepilacja) jest metodą trwałego usuwania owłosienia za pomocą świetlnych impulsów IPL Intense Pulse Light. Technologia Intense Pulsed Light jest zaliczana do rodziny laserów kosmetycznych, chociaż nie jest laserem w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. W skórze poddawanej zabiegowi energia świetlna zostaje zamieniona w energię cieplną. Ciepło dociera po włosie do mieszka włosowego, przegrzewa go, a tym samym niszczy. Dotyczy to włosków, które aktualnie są w fazie anagenu, czyli fazie wzrostu. W rezultacie zabiegu, w ciągu około dwóch tygodni, włoski wypadają wraz z cebulkami. Fotoepilacja / fotodepilacja przy użyciu światła IPL jest najpopularniejszą metodą usuwania owłosienia na świecie prowadzącą do trwałego usunięcia owłosienia.

Zabiegi fotoepilacji GEM-IPL można wykonywać praktycznie na wszystkie części ciała tj. ręce, nogi, bikini, klatkę piersiową, plecy oraz większą część twarzy (zabiegu GEM-IPL nie można wykonywać w okolicach oczu). Zabiegi GEM-IPL są skuteczne, w odróżnieniu od tradycyjnej depilacji laserowej, niezależnie od koloru włosów, także dla włosów blond.

Zabieg GEM-IPL jest bezbolesny. Urządzenie GEM-IPL posiada system chłodzący głowicę, który zabezpiecza przed odczuwanie nadmiernego ciepła.

Efekty zabiegu

Ilość zabiegów zależy od fototypu skóry, właściwości włosów, wieku, płci oraz profilu hormonalnego klienta. Czas trwania poszczególnych zabiegów zależy od rozmiarów depilowanej powierzchni, a odstęp pomiędzy nimi powinien wynosić około 4 do 8 tygodni. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu i dotyczą zarówno wypadania istniejącego owłosienia jak i wolniejszego tempa wzrostu pozostałego owłosienia.

Zaletą zabiegów depilacji GEM-IPL jest to, że są bezbolesne, a jednocześnie trwale usuwają owłosienie.

Ceny:

Pojedynczy zabieg na jedną partię ciała (pachy, bikini, łydki, uda, ramiona, wąsik) 200 zł.
Promocyjne ceny na zabiegi Depilacji Laserowej.
Zabieg na jedną partię ciała w cenie 150 zł.
Usuwanie wąsika w cenie 100 zł.

Zabieg na dwie partie ciała (do wyboru bikini, pachy, wąsik) w cenie 100 zł.
Zabieg na dwie partie ciała (do wyboru uda, łydki, plecy, klatka piersiowa) w cenie 150 zł.

Promocja obowiązuje do 26.09.2014 r.